Akıllı Telefon Pazarında Venus Esintisi

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Türkiye’nin yerli markası Vestel, beyaz eşya ve bazı elektronik ürünlerden sonra şimdilerde telefon üretimine başladı. Venus adı ile üretimine başladığı telefonlar, ülkemizin yerli akıllı telefonları olarak dikkat çekmekte. Ülke sınırları içerisinde, teknoloji marketlerde, telefoncularda ve diğer erişim mekânlarında rafları süsleyen vestel venus akıllı telefonlar, şimdilerde ise yurt dışına ihraç edilmesi konusunda kolları sıvadı.

Yerli teknoloji gururumuz vestel, venus telefonları ile başta Türki cumhuriyetleri olmak üzere, diğer başka Avrupa ülkelerine de ihracat yapacak. Türki cumhuriyeti adı altında ihraç yapılacak ülkeler için şimdilerde; Gürcistan ve Polonya belirlendi. Bunların haricinde, bazı Avrupa ülkelerine de gönderim yapılacak.

Vestel şirketlerinde grup başkanı olarak karşımıza çıkan Turan ERDOĞAN, Gürcistan, Polonya ve bazı Avrupa ülkelerine numune venus akıllı telefonlarının gönderildiğini belirtti. Yakın zamanda satış rakamlarının da göz ardı edilemeyecek bir pozisyonda olması umut ediliyor. Şirketin venus telefonlar için iyi bir yatırımda bulunduğu da gözden kaçmıyor.

2017’nin şubat ayında düzenlenecek olan dünya mobil kongresinde de vestel adına bir stant olacak. Stantta 3 farklı modelin gözükeceği de şu anki bilgiler arasında.

Sosyal Ağlarda Paylaş