Android Nougat’ın Son Geliştirici Ön izleme Sürümü Hazır

Uygulamalar Admin
sponsorlu reklam

Teknoloji gün geçtikçe toplumda yer alan bireyler üzerindeki etkisini artırmaya devam etmekte ve büyük başarılara da imza atarak akla hayale sığmayacak ürünler ile gündeme gelmektedir. Android teknoloji ürünleri için gün geçtikçe geliştirici amaçlar ile yapılan ve üretilen teknolojik ürünler büyük ilgi çekmektedir. Uzun süredir ardı ardına yayınlanan teknoloji sürümleri ise toplumun daha da ilgisini çekerek teknoloji alanında daha da büyük yeniliklere imza atılmasına neden olmaktadır.

Android Nougat

Android Nougat’ın son geliştirici amaçlı sürümünün ön izlemesi birkaç gündür hazır bir şekilde bekletilmektedir. Bu bekletilmenin ardından ise toplumun ilgisini en çok çekebileceği anda sürümün ön izlemesinin gözler önüne gelmesi ve toplumda da büyük yankı uyandırması üreticiler tarafından tahmin edilmektedir. Geliştirici amaçlı uzun süredir üretilen ve ilgi çeken sürümler arasından da toplumun en büyük ilgisini çeken Android Nougat’ın son geliştirici sürümü toplumu da büyük teknoloji harikası devirlere götürerek gündemde de sıkça anılacak haberler arasına girmeyi de amaçlamaktadır.
Geliştirici amacı ile üretilen ve geliştirilip gün yüzüne çıkarılan bu sürümler toplumda yer alan bireylerin de büyük ilgisini çekerek teknoloji harikası ürünleri üzerinde sıkça kullandırdığı sürümler olarak tarihe geçmektedir. Android Nougat’ın uzun süredir beklenen ve gözleri üzerine çeken bu yeni sürümü toplumda yer alan bireyleri de oldukça sevindiren bir yenilik olmuştur.

Sosyal Ağlarda Paylaş