Casper VIA A1 Alıcılarıyla Buluştu

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Yepyeni bir telefon modeli sunan Casper, akıllı telefon severleri sevindirdi. Piyasaya sürmüş olduğu Casper Via A1 modeli ile son derece muazzam ve modern bir telefon modeli olduğunu kanıtladı. Casper bir marka olarak 25.yılını bu yeni telefon modeli ile kutladı. Kullanıcıları ile bukuşan yeni telefon modelinde 64 GB dahili hafıza yer alıyor.

Gövdesi %97 metal hammaddesinden elde edilen Casper Via A1 üstün performansı ile dikkatleri üzerine çekti. 4 GB RAM performansa sahip olan yeni modelde, 5.5 inçlik full HD ekran yer alıyor. Beyaz rengin hakim olduğu telefon modelinde aynı zamanda elmas kesim köşeler ve altın sarısı kasa da dikkat çekiyor.

Casper Via A1 bir akıllı telefonda bulunması gereken tüm özellikleri son derece üst seviyede taşıyor. Kullanıcılar tarafından ilk olarak kasa ve rengi dikkat çekerken, kullanış rahatlığı da gözlerden kaçmadı. Özellikle de fotoğraf meraklıları için, 13 MP’lik ve çözünürlüğü üst seviye olan bir kamera taşıyor. İşletim sistemi de Android 6.0’dan oluşuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş