Exynos İşlemcinin Özellikleri

Cep Telefonu mustafa sanli
sponsorlu reklam

Samsung’un yapmış olduğu harika gelişmelerden bir tanesi diye adlandırabiliriz. Bu yeni işlemcisini Samsung 9/ Samsung S9 Plus telefonunda görebileceğimizi tahmin ediyoruz.

İPhone’dan farklı olmak üzere 3D Yüz Tanıma teknolojisi önemli özelliklerinden denilebilir. Farklı bir adla ve farklı bir tarzda olacağı da söz konusu. Artık ağır çekim videoları 4K çözünürlüğünde çekebileceğimizi söylesek ne düşünürdünüz? Doğru, artık ağır çekim videolarımız daha kaliteli olacak. Daha fazla güç sahibi olmamızı sağlayacak bu işlemci güvenlik konusunda da bize daha fazla yardım sağlamakta ve olabilecek siber saldırılara karşı da bizi korumaktadır. İndirmek istediğimiz dosyaları artık daha hızlı bir şekilde indirebileceğimiz kameralarının artık daha keskin daha gelişmiş olabileceği de söylenmektedir.

Bixby ile dijital asistanlığınız büyük boyuta çıkabilir ve yapabilirken zorlanacağınız çoğu şeyi daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bu özelliğin ülkemizde çok fazla kullanılmadığının farkındayız lakin inanıyoruz ki gelecek dönemlerde ülkemizde de dijital asistanlık fazlaca kullanılabilecektir. Ekran boyutu ve yapısı artık daha gelişmiş ve büyük olacak, gelişmiş olarak görebileceğimiz sanal gerçeklik yapısı diğer telefonlara nazaran daha kaliteli olacağından yeni işlemcinin bizim için daha kullanışlı olacağını da söyleyebiliriz.

Çıkartılan bu yeni işlemcinin tüm dünyaya büyük bir ses getireceği şimdiden belli oluyor. Buna sahip olabilmek ve söylenen bu özelliklerin doğruluk payını öğrenebilmek için Samsung’u beklemeli ve görmeliyiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş