Eylülde İphone 7 Esintisi Geliyor

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Eylül aylarında kullanıcılarına yeni modeller sunan apple, 2016 Eylül ayında ise merakla beklenen ürünü iPhone 7 ve iPhone 7 plus modelleri ile ilgililerin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Birçok özelliği barındıran iPhone telefonlar, androidlerin aksine bambaşka bir işletim sistemi sunmakta. Kullanımı kolay ara yüzü, sıra dışı özellikleri ve sağladığı güvenliği ile apple, şimdide iPhone 7 ve iPhone 7 plus modelleri ile gösterime hazır.
Tanıtım tarihi hakkında ortaya birçok iddia atılmış olsa da, apple gerçek tarihi davetiyelerinde belirtti. iPhone 7 ve iPhone 7 plus’ın tanıtımının gerçekleşeceği etkinlik için davetiyeler hazırlandı ve akıllı telefon pazarında heyecan bekleyen birçok ilgilenene gönderildi. Görsel anlamda zengin spot ışık resimleri ile süslenen davetiyelerde belirtildiği üzere; iPhone 7 ve iPhone 7 plus telefonlar 7 Eylül 2016 da tanıtılacak. Apple, her zaman olduğu gibi standardını bozmuyor ve ürünlerinin lansmanını eylül ayına saklıyor.
Ürünün, mağaza ve teknoloji marketlerinin raflarında yerini alması ise biraz gecikecek. Tanıtımın ardından bir hafta sonra ürün, kullanıcıları ile buluşabileceğe benziyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş