Gangstar 4: Vegas Gangsteri İncelemesi

Oyunlar Admin
sponsorlu reklam

Mobil oyun dünyasının GTA’sı olarak çıkan ve çok beğenilen Gangstar serisinin 4. oyunu olan Vegas görsel efektleri ve oynanışıyla oyuncuyu içine çeken bir yapıya sahip.

Vegas gangsteri özellikleri itibariyle birçok oyundan sıyrılıyor.  Oyuna yeni başlarken bile heyecanın ortasında buluyorsunuz kendinizi. Kısa bir hikaye özeti geçmek gerekiyorsa, oyuna başladığınızda kendinizi ringte buluyorsunuz ve dövüşün tam ortasındasınız. Fakat bu dövüşte sizin yenilmeniz gerekli çünkü, mafya ile anlaşmanız sonucunda bunu kabul etmişsiniz. Siz dövüşte yenilecekken rakibiniz uyanıklık yapıyor ve kendini yere bırakıyor. Hakem sayıyor ve rakip yerden kalkmayınca siz maçı kazanmış oluyorsunuz.

İşte oyun tam burada başlıyor. Mafya çok büyük para kaybediyor ve sizin peşinize düşüyor. Siz kaçıyorsunuz mafya kovalıyor. Tabi kendinizi savunmanız için bazı silahları kullanıyorsunuz, haritadan bazı yerleri seçip oraya gidiyorsunuz gibi birçok opsiyon oyunda mevcut.

Kısaca hikaye böyle başlıyor ve ilerliyor. Oyunun hikayesinin ardından, Vegas gangsteri apk indir işleminin ardından oyunu yüklüyorsunuz ve oynamaya başlıyorsunuz. Oyun grafik olarak farklı telefonlarda farklı özelliklerle çalışıyor. Yani kaliteli bir telefonunuz varsa oyun grafikleri yüksek oluyor ve gerçekçi bir oyun oynuyorsunuz. Eğer telefonunuzun donanım özellikleri iyi değilse, oyunu daha düşük grafik ayarları üzerinden oynuyorsunuz. Ama her türlü oynanabilecek bir oyun olmasından dolayı, oyunun keyfini çıkarmaya çalışın.

Vegas gangsteri apk dosyasında gelen özellikleriyle, sizi kendisine bağlayan bir oyun. Yani, ister inanın ister inanmayın efsane oyunlar arasında yerini alabilecek bir oyun diyebiliriz. Bizim incelememizde gerçekten de oyun kendini sevdirdi diyebiliriz.

vegas gangsteri apk

GTA PC platformunda efsane oyunlardan birisi zaten. Özellikle serinin son oyunu GTA V mükemmel başarılı olunca Vegas gangsteri de çıkar çıkmaz büyük ilgi ile karşılandı. GTA V oynuyormuş hissi veren Vegas gangsteri, oyundaki görevleri yaparak ilerlemenizi sağlıyor. Birçok kullanıcın kendini kaptırarak oynadığı oyunda bazı kurallar can sıkabiliyor. Mesela oyunda kullandığınız arabaları çarptığınızda ve kullanılmaz hale getirdiğiniz de bu arabaları satabiliyorsunuz. Ama satmak istediğinizde hemen elinizden çıkaramıyorsunuz çünkü en az 30dk beklemeniz gerekiyor. Eğer bekleyemem deyip satışa koyup çıkarsanız, 30 dakika sonra oyuna girdiğinizde sürenin hiç azalmadığını göreceksiniz. Çünkü bu 30dk oyun içerisinde bulunduğunuz 30dk süreyi baz alarak geri sayım yapıyor.

Genel anlamda başarılı bulduğumuz oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerde gerçekten de beğeneceksiniz. Oyundaki grafiklerin etkileyici olması bizleri oyuna bağımlı yapan unsurlardan bir tanesi sadece. Test aşamasında oyunu oynarken telefonu bir dakika bile elimizden düşürmedik ve büyük keyif aldığımızı söyleyebilirim. İyi düşünülmüş ve kullanıcının beğenisinin ön plana çıkarılarak hazırlanan bir oyun olmasıyla dikkatler hala bu oyunun üzerinde diyebiliriz.

Telefonumda da yüklü ola bu oyunu zevkle oynuyorum tabi genelde görev yapmıyorum, insan öldürme araba sürme gibi değişlik aksiyonlar içindeyim ben 😀

Oyunun incelemesini Mobil Gezgini adlı kanal yapmış bizde sizlerle paylaşmak istedik:

Oyun Gta mobil versiyonu çıkmadan önce çok tutulsa da şuanda hala çok oynanan ve indirilen bir oyun. Oyunumuz google play’de 10 milyonu aşkın indirme ve 1,5 milyon oylama sonucu 4,3 puan alarak ne kadar kaliteli ve görsel açıdan ne kadar zevkli bir oyun olduğunu kanıtlar durumda.

Oyunu Google Play ve iTunes plartformlarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Gangstar 4: Vegas ile sizleri harika bir macera ve aksiyon dolu bir oyun bekliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş