HTC Desire 10 Piyasaya Çıkmak Üzere Hazırlanıyor

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Çok sayıda kullanıcısı olan ve en son çıkan modelinden sonra yenisi için uzun süredir beklenen HTC Desire 10 modeli hakkında ilk kez detaylar açıklandı. Genel olarak kullanıcılardan olumlu anlamda geri dönüş alan HTC Desire 10 akıllı telefon görünümüyle de dikkatleri çekmiş durumda. Ürün hakkında firma ilk detayları açıklamaya başladı.

Mobil Dünya Kongresi sonrasında HTC bir kez daha Desire serisinden bir telefon için kolları sıvadı. Güvenilir mobil haberler sızıntı kaynağının haberine göre Desire serisi telefonun yolda olduğu, piyasaya sürülmek üzere hazırlandığı bilgisi verildi.

Yine alınan bilgilere göre HTC Desire 10 yılın üçüncü çeyreği için hazırlanıyor. Buna göre yeni nesil Desire 10 temmuz eylül ayları arasında bir tarihte piyasaya çıması bekleniyor. Görüntüsü de yayınlanan akıllı telefon ince yapısı ve geniş ekranıyla dikkat çekiyor. HTC Desire 10 akıllı telefon isminin kaynağı şirketin tepe modeli HTC 10 olarak biliniyor. Merak uyandıran telefonun iddialı bir kamera ile beraber kullanıcılarıyla buluşacağı biliniyor.

Büyük bir kamera sensöru olan telefon çift LED – flaş velazer ve otofokus sensörüyle destekleniyor.
HTC markası bu Desire 10 modelini büyük bir ihtimalle eylül başında yapılacak IFA 2016 etkinliğinde meraklılarına gösterecek. Elbette o döneme kadar birçok özelliğinin öğrenilmiş olması bekleniyor. Özellikle teknik detaylarda süper orta segment akıllı telefonlardan olması beklentiler içnde…

Sosyal Ağlarda Paylaş