İOS 10 Gümbür Gümbür Geliyor

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

İşletim sistemi olarak İOS kullanan Apple, İOS 10’a geçmeden önce İOS 9 için son güncellemesini yayınladı. Android işletim sistemlerinin aksine, kullanıcısına farklı, kolay kullanışlı ve etkili bir işletim sistemi sunan Apple, şu an için gündemde olan işletim sistemi İOS 9’a yeni özellikler ekledi.

Apple, telefon piyasası ve pazarları ile ilgilenenlerin bileceği üzere, yeni telefonu ıPhone 7 ve ıPhone 7 plus ile yakın zamanda karşımızda olacak. Davetiyeleri davetliler ile buluşan lansman günü için, 7 Eylül 2016 tarihi uygun görüldü. Bu tarihte ıPhone’un son üretimi olan ıPhone 7 ve ıPhone 7 pluslar görücüleriyle buluşacak. Davetiyelerin görselliğinden de anlaşılacağı gibi, ıPhone yine gümbür gümbür geliyor.

Apple, ıPhone 7 ve ıPhone 7 plus modelleri ile işletim sistemini de farklılaştırıyor. Şimdiye dek kullanılan en gelişmiş işletim sistemi İOS 9 iken şimdi İOS 10 a geçiş yapılacak. Fakat İOS 10, her ıPhone kullanıcısına uygun değil. İOS 10’un çıkması ile İOS 9’a olan çalışmalar biteceği için yetkililer İOS 9 kullanıcılarına son bir güncelleme getirdi. İOS 9.3.5 olarak adlandırılan sürümde güvenlik daha da etkin hale geldi. Çok büyük problemler ile karşılaşılmadığı sürece İOS 9, kullanıcılarına yeterli imkânlarda olacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş