IPHONE 7 Tanıtım Tarihi Kesin Olarak Belirlendi

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Iphone piyasaya sürmüş olduğu modeller kapsamında en fazla tercih edilen ve kullanım garantisi en iyi şekilde sunulan telefon modellerine sahip olan bir markadır. Son dönemlerde çıkarmış olduğu Iphone 6 serisi bir çok kullanıcı tarafından takdir edildi. Satışları son sürat devam ederken, Iphone bir markanın çok daha ötesine ulaştı ve son döneme damga vuracak olan yepyeni Iphone 7 modelinin tanıtımını yapmaya hazırlanıyor.
Yine müthiş renklerin ve kasanın kullanıldığı Iphone 7 modeli, pek çok Iphone sever tarafından alınacağa benziyor. Apple bu yepyeni telefon modelinin tanıtımını ise 7 Eylül’de yapmaya karar verd. 7 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan tanıtımda, telefona ait tüm özellikler anlatılacak ve fiyatı belirlenecek.

Iphone 7 telefon modelinin, cam bir kasa ile geleceği tahmin edilirken, tanıtım günü büyük bir heyecanla bekleniyor. Tanıtımda yalnıza 7 modeli değil 7 Plus modelinin de tanıtılacağı yönğnde tahminler yer alıyor. Bu yepyeni modelleri ile Apple bir kez daha ilke imza atacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş