Kapaklı Galaxy Folder 2 İyice Göründü

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Kapaklı Galaxy Folder 2 çıkan görüntüleri ile herkesin beğenisine sunuldu. Samsung bir markanın çok ötesine geçerek yepyeni telefon modelleri ile akıllı telefon severlerini buluşturmaya devam ediyor. Ancak bu seferki yeni telefon modeli, herkesi şaşırtacak özelliklere sahip gibi görünüyor. İlk bakıldığında kapaklı bir model olması ve nostalji yaşatması dikkat çekiyor.
Altın sarısı ve gümüş renk seçeneklerinin yer aldığı Kapaklı Galaxy Folder 2 geçtiğimiz ay Samsung tarafından test edilmişti. Test sonuçlarına bakıldığında oldukça kullanışlı ve değişik bir yapıya sahip olan telefonun görüntüleri sızdı. Teknik özellikleri açısından hem klavyeye hem de dokunmatik bir özelliğe sahip olduğu öğrenildi. 8 Gb’lik bir depolama alanına sahip olduğu da öğrenilen modelin aynı zamanda 2 GB Ram performansı mevcut.

Hem ön hem de arka kameraya sahip olan Kapaklı Galaxy Folder 2 akıllı telefon modeli, iş adamları tarafından oldukça kullanışlı ikinci bir telefon olarak alınacağa benziyor. Fiyatının ise 250 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş