Modern Combat 5: Blackout İnceleme

Oyunlar Admin
sponsorlu reklam

Metal ile geliştirilen her oyunda olduğu gibi Modern Combat 5’de kaliteli görselleri ile oyun dünyasındaki yerini aldı. En iyi FPS oyunu seçilmesinin ardından çıkan serinin sonu, Gameloft’un popüler oyunları arasına giren bu yapım, Türkçe yazı dili ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bir önceki oyunlarına göre büyük değişiklik gösteren görseller Metal sayesinde en üst forma ulaştı. Metal nedir diye soracak olursanız görüntü işlemci ara birimi olarak tanımlayabiliriz.

Oyun bilindiği üzere nişancılık üzerine kurgulanmıştır. Nişancı görevi üzerine kurulmuş çok sayıda hikâye yer almaktadır. Sizden istenen bu görevleri kanınızın son damlasına kadar savaşıp tamamlamaya çalışmaktır.

Oyunumuz seviyeli biçimde ilerlediği için kullanacağınız cihazın sol kısmında bir takım yazılar görecekseniz. Burası sizin seviye bilgileriniz olacak. Güçleriniz, vuruş oranlarınız gibi bir takım bilgiler sol tarafta güncel olarak verilecektir. Siz oyuna devam ettikçe ve kazanımlarınız biriktikçe seviye ve güç dengenizde de değişim olduğunu görebileceksiniz. Oyunumuz İnternet destekli çalışmakta olup çevrim dışı oynama şansınız bulunmamaktadır. Çevrim içi kendiniz tek başınıza bir oyuna girebileceğiniz gibi internet ağı üzerinden başka kişilerle de oyunu oynama şansına sahip olacaksanız. Bu oyun modları içinde oynayarak geliştirebileceğiniz 5 sınıf bulunmaktadır. Saldırı, Keşifçi, Ağır, Keskin Nişancı ve Destek isimlerini alan sınıflar sizin tarzınız olarak da nitelendirebilir.

modern combat 5 indir

Multiplayer oyunlarda büyük bir küresel güç oluşturabilirsiniz. Güçlü takımlar kurabilir, takımlara girebilir ve Dünya’yı yerinden oynatabilirsiniz. Oyunu oynayan yabancılar ile sohbet etmeyi unutmayalım. Bu birliktelik gücünüzü geliştirecek,  kişisel olarak da gelişmenize fayda sağlayacaktır.

Modern Combat 5 güçlü görselleri ile mobil tadının üstüne çıkmaktadır. Oyunu oynayanların ortak düşüncesi ’mobil için çok fazla sayıda artıya sahip’. Oyunun en güzel yanlarından biri odaklama seçeneği. Oyun içerisinde yer alan düşmanları öldürmek için silaha sahip olacaksınız. Tabi karışık bir ortamda, sağdan soldan gelen mermiler ve ekranın kana bulanması durumunda kime ne şekilde müdahale edeceğinizi şaşırabilirsiniz. Gameloft bunu çözmüş, silahı kullanırken direkt düşmana odaklanıyor ve sizin kolay ölmenize engel oluyor.

Modern Combat 5 oyununu App Store ve Google Play’den APK ile ücretsiz indirebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş