Samsung Galaxy A Serisi Yeni Yılda Bomba Gibi

Telefon Haberleri Admin
sponsorlu reklam

Yapılan araştırmalar, veri tabanı sonuçları ve kargolamaların sonuçları dahilinde Samsung Galaxy A Serisi hız kesmeden yeni yıla bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Tüm seride takıllı telefon modelleri beğenilmekte olan marka, yepyeni telefon modelleri ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle de en çok beğenilen seri olan A serisinde, farklı renk ve tarzlar ile yine markasını konuşturacağa benziyor.

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana oldukça beğeniyle kullanılan ve markanın en güçlü silahlarından biri olan Samsung Galaxy A Serisi, 2017 yılında çıtayı biraz daha yükseltmeye kararlı gözüküyor. GB seviyeleri yüksek, çözünürlüğü daha fazla olan kameralara sahip, performansı önemli bir seviyede arttırılmış modeller ile gözler önüne gelecek.

Altın sarısı ve gümüş renk tonlarının en iyi şekilde kullanıldığı modellere sahip olan Samsung Galaxy A Serisi Android 6.0 sistemini yeni telefonlarında kullanacak. Yılın sonlarına doğru çıkması planlanan yeni telefon modeli ise yine en çok sevilenler ve satışı yapılanlar arasında yer alacağa benziyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş