Samsung, S7 Active İddialarına Karşı Sessizliğini Bozdu

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Toplumda yer alan bireylerin gün geçtikçe teknoloji harikası ürünlere olan ilgisi de boyutunu artırarak gündemde büyük yer edinen konulardan birisi haline gelmektedir. Samsung uzun süredir toplumda yer alan bireylerin büyük bir ilgi ile takip ettiği bir teknoloji markası olmasına karşın geçtiğimiz günlerde yapılan asılsız iddialar üzerine sessizliğini bozarak tepkisini ve ürün kalitesine onayını kanıtladı.

Samsung toplumda yer alan bireylerin teknolojik bir ürün seçerken genellikle ilk başta tercih ettiği ve araştırma yönlerini ilk olarak bu markaya çevirdiği bir ürün olması dolayısı ile toplumda da büyük ilgi görmektedir. Samsung için geçtiğimiz günlerde S7 Active ürününe yönelik yapılan iddialar toplumda da büyük yankı uyandırdı. Bunun yanı sıra belli bir süre sessiz kalan Samsung şirketi en sonunda bu asılsız iddialar dolayısı ile gerilerek sessizliğini bozarak toplumda yer alan bireylerin büyük ilgisini çekti. Bunun yanı sıra ise gündemde de çok bilinen haberlerden birisi olarak üzerindeki ilginin kat sayılarını biraz daha artırdı.

Samsung-Galaxy-S7-Active-leaked-photos

Toplumda yer alan bireylerin uzun süredir destek verdiği ve belli bir süredir yakından takip ettiği Samsung şirketi hakkında S7 Active ürününe yönelik yapılan asılsız iddialar büyük ses getiriverdi. Sessiz kalan Samsung şirketi geçtiğimiz günlerde tepkisini ortaya koyarak da dikkatleri üzerine çeken Samsung şirketi toplumda da büyük ilgi çekti.

Sosyal Ağlarda Paylaş