Ses Kalitesi Yüksek Bir Model HTC 10

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Müzik dinlemek telefonların donanımları geliştikçe daha da zevkli hale geldi. Müzik konusunda oldukça donanımlı olan birçok telefon var ancak HTC 10 müzik sevkini daha da iyi yaşamanız için fırsat veriyor.
Piyasada onlarca telefon modeli arasında görüntü özellikleri, hız ve benzeri özelliklerin karşılaştırması çok yapılır ancak ses özellikleri bakımından pek detaylıca düşünülmez. Oysa müzik hayatımızın hemen her alanında ve iş yerinde, otobüste evde, aklınıza gelecek pek çok yerde dinleniyor. Durum böyle olunca cep telefonlarının ses performansı da bir hayli önemli hale geliyor.

HTC 10 piyasadaki birçok telefona göre ses özellikleri bakımından oldukça iddialı bir model. Hatta e kaliteli ve en yüksek sese ulaştığı söyleniyor. Bu durumda HTC 10 ses özelliklerini ve farkını belirtmek gerekiyor. HTC 10, Qualcomm Snapdragon 820 işlemciye, 24 bit-192 KHz özellikli bir DAC’a sahip. Ayrıca ses çözümleme noktasında çok ciddi bir güce sahip durumda. Telefon, üretilen kaliteli sesi Boomsound ismi verilen dâhili ses yükseltici ya da amfi yardımıyla çok daha yükselterek kullanıcılarına sunuyor. Bu durum da ses kalitesine ve kullanıcı müzik deneyimini doğrudan etkiliyor.

HTC 10 dâhili hoparlör, ses çıkış özelliği, Bluetooth ile bağlanılması halinde bile belirgin fark yaratan ses kalitesiyle oldukça iyi bir ses donanımına sahip. Daha uzun bir süre de birinciliği kimseye vereceğe benzemiyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş