Sony’nin Yeni Amirali Fotoğraflarla Sızdı

Cep Telefonu Admin
sponsorlu reklam

Toplumda yer alan bireylerin uzun süredir yakından takip ettiği ve suda rahatlıkla gezinebilen Sony marka telefon ve benzeri ürünleri geçtiğimiz günlerden itibaren oldukça büyük ilgi çekerek gündemde de en sık izlenilen haberler arasına girmişti. Geçtiğimiz günlerde Sony şirketinin yeni amirali olarak ürettiği ürün fotoğraflarla medyaya sızarak önceden bir görüntü şöleni oluşulmasına neden oldu.

Sony marka telefon ve benzeri ürünleri toplumda büyük bir ilgi ile takip eden bireyler uzun süredir bu markadan yeni gelecek teknoloji harikası ürünlere gözlerini yöneltmiş ve bir haber beklemekteydi. Geçtiğimiz günlerde gizliden çekilen fotoğraflar aracılığı ile toplumun gözleri önüne serilen Sony marka teknoloji dehası ürün amirali büyük bir ilgi çekti. Bunun yanı sıra ise toplumda yer alan bireylerin ürünün sunuma geleceği günü sabırsızlık ile beklemesi de kaçınılmaz olaylardan birisi olarak bu amiralin gündem de yer alan haberler arasında da büyük ilgi çeken bir haber olmasına neden oldu.

Sony şirketinin uzun süredir üretmekte olduğu her yeni ürün ile daha da büyük ilgileri üzerine çekmesi toplumda yer alan bireylerin bu markadan gelecek yeni amirali de sabırsızlık ile beklemesine ve daha şimdiden birçok talibinin olmasına neden oldu. Fotoğraflar aracılığı ile hakkında tahminler yürütülen Sony amirali toplumun neredeyse bütün ilgisini üzerine çekerek büyük yankı uyandırmayı amaç edindi.
600x338iste-Sonynin-yeni-amiral-gemi-telefonu-Tasarim-degisiyor

Sosyal Ağlarda Paylaş