Yeni Model Cep Telefonu Asus Z1

Cep Telefonu Admin

Sizleri Asus markasının yeni cep telefonu modeli ile tanıştırmak istiyorum. Uzun bir zamandır beklenen yeni Zenfone 1 modeli piyasaya ne zaman sürülecek? İşte bu büyük bir merak konusu. Kısa bir zaman içerisinde ise telefonun yayınlanan tasarımının oldukça çok olumlu eleştiriler aldığını söyleyebilirim. Yazımın devamında size Asus Z1 modelinin ne gibi özelliklere sahip olabileceğini anlatacağım.

ekran-ozellikleri

Asus Zenfone 1 modelinin ekran yapısının oldukça iyi olduğunu belirtmek isterim. Her zamanki Asus şıklığını ve kalitesini yansıttığı görülüyor. Ayrıca geniş ekran yapısının da ayrı bir hava kattığını eklemek gerekir. Bu cep telefonunda video izlemenin ya da oyun oynamanın ayrı bir keyfe dönüşeceği kesin. 5.5 inç. boyutunda Super AMOLED ekranıyla göz kamaştırmakta.

kamera özellikleri

Z1 modelinin ön ve arka kameralarının da iyi olduğunu belirtebilirim. İlgili cep telefonu modelinin 5 MP LED flaşlı ön kamerası ve 16 MP çift LED flaşlı arka kamerası bulunmaktadır. Özellikle arka kamerasının gelişmişliği kendisini daha cazip kılmaktadır.

teknik özellikler

2017 yılına doğru çıkarılması beklenen Zenfone 1 modelinin Qualcomm Snapdragon 830 işlemcisi bulunmaktadır. Ayrıca 6GB RAM ve 256 GB depolama alanı da mevcuttur. Bunlardan ayrı olarak 350 mAh batarya, USB Type-C konnektör ve Android 7.0 N işletim sistemini de taşımaktadır.

Yazar Görüşü

Böyle bir cep telefonu modelinin şu anki bilinen teknoloji ile üretilme şansının olmadığını düşünmekteyim. Ancak 2017 yılınınne getireceği bilinmez. Belki de Asus bizlere bir sürpriz yapmaya hazırlanıyordurJ

 

Ürün Göselleri

Sosyal Ağlarda Paylaş